RN73R2ATTD17R8F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD17R8F100
JLCPCB Part #
C3918886
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS