RN73R2ATTD1781C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1781C10
JLCPCB Part #
C4051238
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS