HV733ATTE1913D
MFR.Part #
HV733ATTE1913D
JLCPCB Part #
C4360293
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS