RN73R2ATTD16R2C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD16R2C50
JLCPCB Part #
C4140657
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS