RN73R2ATTD1691C50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1691C50
JLCPCB Part #
C3957036
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS