RN73H2ATTD3740D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3740D50
JLCPCB Part #
C2511669
Description
125mW 374Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS