RN73R2ATTD15R0F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD15R0F25
JLCPCB Part #
C4177021
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS