RN73R2ATTD1561C25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1561C25
JLCPCB Part #
C4117380
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS