RN73R2ATTD1492D25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1492D25
JLCPCB Part #
C2494796
Description
-55℃~+155℃ 125mW 14.9kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS