RN73H1JTTD8200A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8200A25
JLCPCB Part #
C4301194
Description
100mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS