RN73R2ATTD1330A05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1330A05
JLCPCB Part #
C4048402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 133Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS