RN73H2BTTD92R0B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD92R0B25
JLCPCB Part #
C4051243
Description
-55℃~+155℃ 250mW 92Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS