RN73R2ATTD1230C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1230C10
JLCPCB Part #
C3993655
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS