RN73H2ETTD1181B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1181B10
JLCPCB Part #
C3988543
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS