RK73H2ATTD43R2F
MFR.Part #
RK73H2ATTD43R2F
JLCPCB Part #
C317357
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 43.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS