RN73R2ATTD1201C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1201C10
JLCPCB Part #
C2564994
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS