RN73R2ATTD1180F100
MFR.Part #
RN73R2ATTD1180F100
JLCPCB Part #
C2502227
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS