RN73R2ETTD2182C50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2182C50
JLCPCB Part #
C2608810
Description
-55℃~+155℃ 21.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS