RN73R2ATTD1171C10
MFR.Part #
RN73R2ATTD1171C10
JLCPCB Part #
C2565872
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS