SR732BTTD4R70F
MFR.Part #
SR732BTTD4R70F
JLCPCB Part #
C4303052
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS