RN73R2ATTD1111B25
MFR.Part #
RN73R2ATTD1111B25
JLCPCB Part #
C2507669
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS