RN732BTTD9102B25
MFR.Part #
RN732BTTD9102B25
JLCPCB Part #
C3932634
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS