RN73R2ATTD1101B50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1101B50
JLCPCB Part #
C4110575
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS