RN73H1JTTD1170F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1170F50
JLCPCB Part #
C4298545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 117Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS