RN73R2ATTD1070B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1070B05
JLCPCB Part #
C4186262
Description
-55℃~+155℃ 107Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS