RN73R2ATTD1052B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD1052B05
JLCPCB Part #
C4230057
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS