RN73R2ATTD1044F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1044F50
JLCPCB Part #
C2506199
Description
-55℃~+155℃ 1.04MΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS