SG73S2ERTTD5113F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5113F
JLCPCB Part #
C6222634
Description
-55℃~+155℃ 500mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS