RN73R2ATTD1021F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD1021F50
JLCPCB Part #
C2505686
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS