RN73R1JTTD8981B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD8981B25
JLCPCB Part #
C2506567
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS