RN73R2ETTD2340B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2340B50
JLCPCB Part #
C4011484
Description
-55℃~+155℃ 234Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS