RN73R1JTTD88R7A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD88R7A25
JLCPCB Part #
C2567957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS