SG73P1JTTD621J
MFR.Part #
SG73P1JTTD621J
JLCPCB Part #
C4086662
Description
-55℃~+155℃ 333mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS