RN73R1JTTD84R5F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD84R5F25
JLCPCB Part #
C2498109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 84.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS