RN73H1JTTD2081B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2081B25
JLCPCB Part #
C3964210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.08kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS