RN73R1JTTD82R0B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD82R0B25
JLCPCB Part #
C2506970
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS