RN73R1JTTD81R6D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD81R6D50
JLCPCB Part #
C2496604
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS