SLR1TTE1R47F
MFR.Part #
SLR1TTE1R47F
JLCPCB Part #
C3953625
Description
-55℃~+180℃ 1.47Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS