RK73G1ETTP3163D
MFR.Part #
RK73G1ETTP3163D
JLCPCB Part #
C2579583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 316kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS