RN73H1JTTD6423F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD6423F50
JLCPCB Part #
C4213581
Description
100mW 642kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS