RN73R1JTTD6342F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD6342F100
JLCPCB Part #
C4353006
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS