RN73R1JTTD6041D50
MFR.Part #
RN73R1JTTD6041D50
JLCPCB Part #
C2499586
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.04kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS