RN73R1JTTD6040B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6040B10
JLCPCB Part #
C4208914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS