RN73R1JTTD5901F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD5901F25
JLCPCB Part #
C4022384
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS