SG73S2ERTTD7503F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD7503F
JLCPCB Part #
C7080056
Description
-55℃~+155℃ 500mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS