HV732BRTTD245G
MFR.Part #
HV732BRTTD245G
JLCPCB Part #
C6273827
Description
-55℃~+155℃ 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS