RN73R1JTTD56R9A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD56R9A25
JLCPCB Part #
C2566821
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS