AT0603DRD072K05L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603DRD072K05L
JLCPCB Part #
C856220
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS