RN73R1JTTD5560D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5560D100
JLCPCB Part #
C2497249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 556Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS