RN73R1JTTD5362B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5362B10
JLCPCB Part #
C2564523
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS